Atrakcje

Zakopane ma rozległą ofertę atrakcji nie zależnie od pory roku. Nasi goście wracają do Willi Pod Smrekami lub Domu Św. Stanisława kilkakrotnie w ciągu roku i zawsze znajduja w Zakopanem cos interesującego. Będziemy chcieli zaprezentować Państwu wybrane atrakcje kulturalne, rozrywkowe, restauracje, sklepy, a przede wszystkim wydarzenia sportowe i narciarstwo.

Całoroczne Atrakcje w Zakopanem i Okolicach

Plan Miasta
Co ciekawego w sąsiedztwie

Miasto tętni zyciem w ciągu całego roku i każdy sezon jest bogaty w inne atrakcje. Bogata oferta kulturalna i tradycje sięgającą zamierzchłych dni kiedy to, to małe Podhalańskie miasteczko stało się kolebką artystów. W ostatnich latach obok sklepów z regionalnymi upominkami, powstało pełno eleganckich sklepów oferujacych artystyczne wyroby biżuterię oraz boutique z odzieżą włoską czy inne. Dla dzieci powstał Go Kart Park, Leśny Park linowy, Aqua Park i kręgielnia. Nie zależnie od pogody, dorośli i dzieci znajdą tutaj atrakcje, które umilą pobyt. Najlepszą gwarancją na udany wypoczynek są miejskie atrakcje i wiejskie powietrze. No cóż należy liczyć jedynie na słońce i pogodę, bo reszta jest tutaj.
Będziemy chcieli jedynie nakreślic kilka głównych kierunków, bo w samym Zakopanem jest niezliczona ilość reklam, map i przewodników. Można się w nie zaopatrzyć w każdym hotelu lub punkcie informacyjnym. Również można można sciągnąć pdf lub darmowy app na iphona, które oferuje Locallife.

[ai1ec view=”monthly”]

Polecamy

Morskie Oko, można się dostać autobusem z przystanku pod domem.

Piękną Dolinę Chocholowską, do której można się dostać w 15 minut autobusem z głównego dworca autobusowego.
Zorganizowane wycieczki oferuje biuro naprzeciwko Nosala jak i inne. Wycieczki jednodniowe z przewodnikiem dookoła Tatr, w Pieniny, Spływ Przełomem Dunajca i inne.
W Zakopanem i okolicach jest całe mnóstwo atrakcji żeby spędzić tygodnie. Trekking, spacery, przejżdżka rowerem, bryczką, czy w zimie saniami, samochodem lub autobusem jest proste i atrakcyjne.

Dla tych z Państwa, którzy nie znają Krakowa polecamy całodniową wycieczkę do Krakowa. Autobusem w 2 godziny dostaniesz się do Krakowa.
Wynajmij apartament w Krakowie jeżeli chcesz zatrzymac sie tam dłużej,   Zobacz naszą ofertę w Krakowie.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Zakopane Rooms Rental By Owner
Average rating:  
 0 reviews