Baza Noclegowa

Dom św. Stanisława i   Willa Smreki

Kwatery znajdują się w południowo – górnej części Zakopanego o nazwie Jaszczurówka. Położony u podnóża góry Nosal wzdłuż ulicy Jaszczurówki i około 200 metrów od siebie. Pomiędzy domami 3 inne nieruchomości, wygodny sklep i łąka. Ulica Jaszczurówka to główna droga z centrum Zakopanego do Cyhrli, Łysej Polany, Morskiego Oka lub Bukowiny. W obu kierunkach można dostać się autobusem z przystanku znajdującego się obok św. Stanisława. Większość pokoi w obu pensjonatach wychodzi na łąkę i las Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zadzwoń do nas

St. Stanisław zakwaterowanie dla maksymalnie 35 osób. Pokój dwuosobowy, trzyosobowy, pokój rodzinny, apartament typu studio z kuchnią i dwupokojowy apartament typu penthouse. Wszystkie pokoje z łazienką z prysznicem. Pokoje mieszczą się na 3 piętrach i mają wspólną część na parterze. Darmowe WiFi oraz parking samochodowy lub motocyklowy na terenie posesji.

Zakwaterowanie w willi dla maksymalnie 17 osób. Twin, pokoje rodzinne, 2 pokoje z łazienką i WC. Oba pokoje rodzinne mają prywatne łazienki z prysznicem. Na ostatnim piętrze znajdują się 2 pokoje dwuosobowe; jeden z łazienką z prysznicem, drugi tylko z WC. Można je wynająć dla 3-4 osobowej rodziny jako apartament z 2 pokojami.
Bezpłatne 3 samochody lub parking dla motocykli przed obiektem. Darmowe wifi.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Zakopane Rooms Rental By Owner
Average rating:  
 0 reviews