Jaszczurówka 16

34-500 Zakopane

+48 18 20 620 68

Kontakt

Email us

Rezerwacje okrągły rok

Bon Turystyczny

Bon Turystyczny

U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny. 

Bon, to elektroniczny dokument w formie 16-cyfrowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz 1000 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Bon turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. 

Za pomocą bonu, do 31 marca 2022 r. możesz dokonać płatności za usługi zakwaterowania w Willi Pod Smrekami lub Domu św. Stanisława.  

Jak skorzystać z bonu turystycznego:

Aktywuj bon na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS.

Odbierz swój bon, który zostanie do Ciebie przesłany w wiadomości e-mail lub SMS.

Dokonaj rezerwacji w Willi lub Domu zgodnie z naszymi warunkami.

Poinformuj nas o chęci rozliczenia bonu (ważna kwestia w szczególności przy wybraniu opcji bezzwrotnych lub płatności kartą)

Na miejscu, podczas zameldowania podaj numer bonu oraz kwotę na jaką chcesz go wykorzystać. 

Następnie potwierdź transakcję jednorazowym kodem sms wysłanym na Twój numer telefonu.

Ciesz się rodzinnymi wakacjami w jednym z naszych obiektów. Zapraszamy

Dodatkowe informacje

Za pomocą bonu możesz płacić wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnej, przysługującej kwoty. Jeśli wartość noclegu przekroczy wartość bonu, resztę kwoty możesz wpłacić w wygodny dla Ciebie sposób. Za pomocą bonu można zapłacić za pobyt opiekunów wraz z dzieckiem a także dziadków. Bon nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Więcej informacji o Polskim Bonie Turystycznym uzyskasz dzwoniąc na numer specjalnej całodobowej infolinii pod numerem telefonu 22 11 22 111 lub pod adresem https://bonturystyczny.gov.pl/Kontakt bezpośredni.

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 18 206 20 68, lub mailowo pod adresem: admin@nosal-zakopane.pl

Zapraszamy do rodzinnego wypoczynku w Zakopanem. 

Do wyboru, pokoje w Willi Pod Smrekami lub w Domu św. Stanisława.

Dzionki w Górach Nocki u Nas

"Piękna willa położona blisko do szlaków w góry, blisko jest również sklep, piekarnia i bankomat. Dom jest drewniany i bardzo ładny i czysty, na dole jest dostępny bilard, kominek i duża mapa Tatr do planowania wycieczek. Gospodarze są przecudownymi ludźmi, bardzo uśmiechniętymi i pomocnymi. Dziękujemy za świetny pobyt, polecam każdemu :)"
Marcin Piotrowski
Turysta