Lokalizacja

Oba Domy, Dom Św. Stanisława i Willa Pod Smrekami zlokalizowane są w górnej, południowej części Zakopanego zwanej Jaszczurówka. Położone u podnóża góry Nosal graniczą z łąką i lasem Narodowego Parku Tatrzańskiego. W pobliżu znajduje się jeden z większych w Zakopanem kompleks narciarski. Trasy narciarskie biegowe czy szlaki turystyczne 50 metrów za domem. W niecałe pół godziny można się dostać do kużnic, do kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Spacerkiem do małej i dużej  skoczni, lodowiska czy kortów tenisowych. Nie sposób wyliczyć wszystkich atrakcji, do dalszych można się dostać autobusem z przystanku pod domem.

Z większości pokoi rozpościera się uroczy widok na łąkę i las Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Polecamy;
Morskie Oko, można się dostać autobusem z przystanku pod domem.
Piękną Dolinę Chocholowską, do której można się dostać w 15 minut autobusem z głównego dworca autobusowego.
Zorganizowane wycieczki oferuje biuro naprzeciwko Nosala jak i inne biura turystyczne, których jest pełno w Zakopanem. Wycieczki jednodniowe z przewodnikiem dookoła Tatr, w Pieniny, Spływ Przełomem Dunajca i inne.
W Zakopanem i okolicach jest całe mnóstwo atrakcji żeby spędzić tygodnie. Trekking, spacery, przejażdżka rowerem, bryczką, czy w zimie saniami, samochodem lub autobusem jest proste i atrakcyjne.

Dla tych z Państwa, którzy nie znają Krakowa polecamy całodniową wycieczkę do Krakowa. Autobusem w 2 godziny dostaniesz się do Krakowa.
Wynajmij nasz apartament w Krakowie jeżeli chcesz zatrzymac sie tam dłużej.

Apartment in Krakow

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Zakopane Rooms Rental By Owner
Average rating:  
 0 reviews