Jaszczurówka 16

34-500 Zakopane

+48 18 20 620 68

Kontakt

Email us

Rezerwacje okrągły rok

Oferta Pokoi

Świetna lokalizacja do spędzenia wakacji w górach o każdej porze roku. Willa Pod Smrekami i Dom Św. Stanisława zlokalizowane są w południowej części Zakopanego, u podnóża góry Nosal i  Narodowego Parku Tatrzańskiego. W pobliżu Centrum narciarskie Pod Nosalem oraz trasy-szlaki turystyczne we wszystkich kierunkach.

Co Jest Naszym Celem

Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie z pobytu u nas. Pragniemy żeby czas spędzony u nas był dla Ciebie nie zapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy, do wyboru pokoje w WILLI POD SMREKAMI oraz do DOMU ŚW. STANISŁAWA

Nasze Doświadczenie

Mamy wieloletnie doswiadczenie w świadczeniu usług Hotelarskich oraz personalne podejscie do kazdego turysty zatrzymującego się u nas. W każdym pokoju, nasi goście znajdą informacje i propozycje co warto zobaczyc i jak spędzi czas w Zakopanem. 

Greg ponadto jako doświadczony Taternik i Instruktor Narciarki oferuje praktyczne rady jak również lekcje jazdy na nartach.

 

Nasi Zadowoleni Goście

"Od lat z powodzeniem współpracujemy z biurami turystycznymi i odwiedziło nas setki gości ze wszystkich zakątków Świata. Pozytywne opinie można czytac na Booking, AirBnB, TripAdvisor, Noclegi- RevnGo oraz Google."
Chris Jones
Travel Blogger

Copyright © 1980-2020
Wynajem Pokoi w Zakopanem

 

WILLA POD SMREKAMI 

Pokoje na kazda kieszeń 

 

 

 Mobile: +48 603190860

Email  admin@nosal-zakopane.pl

 

Adres: Jaszczurówka 16

34-500 Zakopane