WILLA POD SMREKAMI

Willa Pod Smrekami noclegi w Zakopanem

Zakopane Willa pod Smrekami noclegi dla do 17 gości
Zakopane Willa pod Smrekami accommodation for up to 17 guests

Willa Pod Smrekami została zaprojektowana dla rodziny w typowym stylu góralskim z bali drewnianych. Z czasem Większe pokoje zostały podzielone i przeznaczone pod wynajem. Całe przyziemie zamieniono na pomieszczenia do wyłącznego użytku gości. Znajduje się tutaj kuchnia, sala kominkowa oraz salka do ćwiczeń, czy do zabawy dla dzieci. W póżniejszym czasie dodano 2 pomieszczenia w poddaszu, jeden z łazienką a drugi z WC. Wygospodarowano rownież komfortowe 2 pomieszczenia z łazienką i WC.

INFORMACJE

Pokoje:  2 Pokoje Rodzinne, 2 Pokoje Dwuosobowe, 2 Pokojowa kwatera Łazienki/Kabina Natryskowa/Toaleta: 4 łazienki z prysznicem. Toalety:  2-Jedna na parterze a druga w pokoju dwuosobowym Zakwaterowanie:  do 17 gości. Powierzchnie pod wynajem:  200 metrów kwadratowych Powierzchnia działki:  650 metrów kwadratowych Osobny dom:  NIE, Wydzieloną część domu zajmuje właściciel. Osobne wejście:  NIE Kuchnia: Wyposażenie do przygotowania we własnym zakresie posiłków. Przyziemie:  Kuchnia, sala kominkowa ze stołem do bilarda, pokój do ćwiczeń, lub dla do zabawy dla dzieci ze ścianą do wspinaczki. Piętra: 1 Piętro – Pokój rodzinny z łazienką w przedpokoju. 2 Piętro – Pokój rodzinny z łazienką w przedpokoju oraz 2 pokojowa kwatera z łazienką i WC. 2 Piętro – 2 pokoje dwuosobowe; jeden z łazienką a drugi z WC.

POKOJE I ICH WYPOSAŻENIE

Pokój Rodzinny 3-4 osobowy

Pokoj rodzinny 3-4 osobowy W pokoju podwójne i dwa pojedyncze łóżka, nakastliki i lampy przy łóżkach, szafa, stół i krzesła. Do pokoju należy prywatna łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Pościel, ręczniki, suszarka do włosów, czajnik elektryczny i radio-budzik

Pokój Rodzinny 3-4 osobowy

Willa.Family room sleeps 3-4 W pokoju podwójne i dwa pojedyncze łóżka, nakastliki i lampy przy łóżkach, szafa, stół i krzesła. Do pokoju należy prywatna łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Pościel, ręczniki, suszarka do włosów, czajnik elektryczny i radio-budzik.

Dwu Pokojowa Kwatera

Willa 2 rooms suite W jednym pokoju podwójne łóżko i rozkładana sofa, w drugim dwa pojedyncze łóżka, nakastliki i lampy przy łóżkach, szafa, stół i krzesła. Do pokoju należy prywatna łazienka z prysznicem, umywalką i osobna toaleta z umywalką. Pościel, ręczniki, suszarka do włosów, czajnik elektryczny i radio-budzik.

Dwa Pokoje 2 osobowe

Willa Double room sleeps 2 W poddaszu 2 pokoje dwu osobowe. Jeden z łazienką z prysznicem, a drugi z WC. Doskonałe dla rodziny 3-4 osobowej W pokoju dwa pojedyncze łóżka, nakastlik, lampa, stół i krzesło. Do pokoju należy prywatna łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Pościel, ręczniki, suszarka do włosów, czajnik elektryczny i radio-budzik.

POMIESZCZENIA DLA GOŚCI

Sala kominkowa

Lounge with fire place W sali kominkowej znajduje się duży stół i ławy, góralski kredens, stół do biliarda. Kominek jest naprawdę uroczy i przyjemnie jest zasiąść przy nim w zimowe wieczory z lampką wina. Ostatnio wykonano bezpośrednie przejście z sali kominkowej do kuchni.

Na zewnątrz altana i ogródek

Porch Przy domu jest mały ogród, zadaszony ganek, altana ze stołem i ławami. Dla dzieci domek, skrzynia z piaskiem i zjeżdżalnia. Dostęp do przyległej łąki i lasu. W lecie wypasają się tutaj owce a zimą można widzieć stada jeleni schodzących do wodopoju. Zimą na nartach można zjechać prosto do domu. Jest też dostęp do szlaku turystycznego i trasy narciarsko biegowej. Można też wymienić inne atrakcje: W ogródku latem można rozpalić ognisko lub skorzystać z grilla. Dla dzieci jest tu małe, ale bezpieczne miejsce do zabawy.

Kuchnia dla gości

Willa Smreki-kitchen Kuchnia jest wyposażona w podstawowe naczynia do przyrządzenia śniadań. W domu obok znajduje sie sklep spożywczy w którym oprócz świeżego pieczywa i drożdżówek można nabyć podstawowe produkty spożywcze. W najbliższej okolicy mozna też znależć bary z domowym jedzeniem, restauracje jak również pizza place. Wszystkie pokoje mają talerze i szklanki, można też w razie potrzeby dobrać z kuchni. W kuchni w przyziemiu można przygotować i spożyć posiłek. Znajduje sie tutaj stół i ława, a większe grupy osób doskonale pomieszczą się w sali kominkowej, gdzie jest długi stół i ławy. Lodówka: Dla gości Blat kuchenny: 4 palnikowy na gaz Maszyna do naczyń: Maszynka do kawy:  Deska do krojenia: Drewno i plastik Kuchenne przybory; noże, szpatuły i inne Kuchnia z miejscem na posiłki

Pomieszczenie do ćwiczeń lub zabawy

Play or exercise room Pokój do zabawy i ćwiczeń, świetne miejsce dla dzieci i mlodzieży W pomieszczeniu tym jest sciana do wspinaczki, mata, drabinka i inne urządzenia gimnastyczne.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Zakopane Rooms Rental By Owner
Average rating:  
 0 reviews