Pokój z Podwójnym Łóżkiem

Dwuosobowy pokój z podwójnym łóżkiem i balkonem. W pokoju stół i krzesła, fotel oraz wnęka na garderobę. Łazienka z kabiną natryskową. Balkonik z widokiem na łąkę i las.

Dla gości w przyziemiu dobrze wyposażona kuchnia z jadalnią, sala kominkowa z wygodnymi fotelami, pokój do gier ze stołem do ping ponga lub bilarda, pokoik z TV i półki pełne książek i magazynów.

Dwupokojowy 3-5 osobowy

Dwa pokoje, większy wielofunkcyjny z podwójnym łóżkiem rozkładaną sofą, wneka na garderobe, stolik kawowym. duży stół z krzesłami. Drugi pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, nakastliki i lampy nocne przy łóżkach. Łazienka z kabiną natryskową i dodatkowo wc. Widok na łąkę.

Dla gości w przyziemiu mała, dobrze wyposażona kuchnia, sala kominkowa z dużym stołem i ławami, stół do bilarda czy ping-ponga, kredens, dalej pokój z TV i grą Wii oraz dla dzieci salka do zabawy czy ćwiczeń ze ścianką do wspinaczki. WiFi w całym domu.Limitowane miejsce do parkowania na froncie Willi.

Studio z Kuchnią 2-3 osobowe

Duży pokój, przedpokój, mała kuchnia z balkonem, łazienka z kabiną natryskową. W pokoju podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik kawowy fotel, komoda, wnęka na garderobę

W przyziemiu dobrze wyposażona kuchnia z jadalnia, sala kominkowa z wygodną kanapą i fotelem, salą do gier; ping-pong czy stół do bilarda. pomieszczenie z TV i półkami pełnymi książek czy magazynów. W zimie dostępna jest przechowalnia sprzętu narciarskiego. WiFi

Pokój z 2 pojedynczymi łóżkami

Mały pokoik na poddaszu z łazienką z kabiną natryskową. W pokoju dwa pojedyncze łóżka, lampki nocne, stolik, krzesła, wieszak na ubrania. Widok na łąkę i las Parku Tatrzańskiego

Dla gości w przyziemiu mała, dobrze wyposażona kuchnia, sala kominkowa z dużym stołem i ławami, pokój z TV i Wii game, pokój do zabawy dla dzieci za ścianką do wspinaczki.