Willa Pod Smrekami

Willa Pod Smrekami

Noclegi w Willi Pod Smrekami

Oferujemy zakwaterowanie na krótkie lub dłuższe pobyty lub wakacje w Zakopanem. Tylko 4 pokoje, dwa pokoje dla rodzin 3-4 osobowych z prywatnymi łazienkami, dwupokojowy apartament 3-5 osobowy, łazienka i wc, oraz w poddaszu mały pokoik 1-2 osobowy z łazienką. W przyziemiu znajduje się zaplecze kuchenno wypoczynkowe. Zakwaterowanie dla rodzin lub grup do 15 osób.

Darmowe WiFi i limitowany niestrzeżony parking na froncie Willi

Wyposażenie Pokoi

Wszystkie meble są wykonane na zamówienie przez lokalnych artystów stolarzy w stylu góralskim. Są to łóżka  podwójne i pojedyncze, stoły i krzesła, nakastliki przy łóżkach, szafy. W niektórych pokojach zamiast szaf są wnęki na ubrania.

W każdym pokoju przy łóżkach są lampy a na stołach podstawowe naczynia do szybkiego przyrządzenia śniadania. W skład tego wyposażenia wchodzi taca z szklanki, talerze i sztućce oraz czajnik elektryczny. Pościel, ręcznik (jeden na osobe), suszarka do włosów, a w łazienkach mydło i papier toaletowy.

Zaplecze

Zaplecze kuchenno wypoczynkowe w Willi

Do wyłącznego użytku gości w przyziemiu znajduje się mała, dobrze wyposażona kuchnia, sala kominkowa z kominkiem, z dużym stołem i ławami stół do ping ponga lub do bilarda. Znajdziesz tu mapy i informatory turystyczne. Pokój z TV i grą Wii, oraz ulubione przez dzieci pomieszczenie do zabawy ze ścianką do wspinaczki.

Lokalizacja

Willa zlokalizowana jest w górnej, południowej części Zakopanego podnóża góry Nosal. Ulica biegnąca od ronda zwana Jaszczurówka nosi obecnie nazwę Oswalda Balzera, ale numeracja jest stara dlatego prosze zwrócić pilną uwagę na dane do zameldowania żeby nie błądzić.

Od południowej strony Willi znajduje się łąka i las Narodowego Parku Tatrzańskiego. Tutaj też biegnie ścieżką która prowadzi Pod Nosal i dalej do Kużnic lub w druga strone do Pięknej doliny Olczyskiej.

W pobliżu sklep spożywczy ze świeżym pieczywem i smacznymi słodkimi bułeczkami, dalej przystanek autobusowy do miasta, Kuźnic lub Do Morskiego Oka, czy Bukowiny. Około 300 metrów do stoku narciarskiego Pod Nosalem gdzie w zimie znajduje się bardzo dobra szkoła narciarska dla dzieci i młodzieży. Jest tu również duży płatny parking z którego autobusem mozna udac sie na zorganizowane wycieczki z przewodnikiem. Biuro turystyczne naprzeciwko Nosala. Zainteresowanym łyżwiarstwem polecamy lodowisko na rondzie oświetlone i czynny w zimie do późnych godzin.

Należy też wspomnieć o niezliczonej bogatej ofercie gastronomicznej. Do wyboru kawiarnie, bary, pizzerie, no i domowe smakołyki.

Do zatłoczonych Krupówek można się przejść na piechotę lub a wrócić autobusem. Dworzec autobusowy i kolejowy w odległości ok 4 km.