O Nas

Lata temu oboje z małżonka przenieśliśmy sie z zadymionego wówczas Krakowa do Zakopanego. Tu założyliśmy rodzinę, która z czasem powiększyła się o 3 dorodne córki. Willa którą wówczas budowaliśmy z pierwotnie planowanej powiększona została o pokoje w poddaszu, które wygospodarowaliśmy dla gości. Wynajmujemy pokoje od lat a kiedy nabyliśmy dodatkowo sąsiedni budynek stało się to naszym głównym zajęciem. Oprócz tego jako wychowanek AWF-u i licencjonowany instruktor narciarski udzielam lekcji jazdy na nartach. Sami każdą wolną chwile spędzamy w górach lub na podróżach po Polsce lub zagranicą.

Oferujemy pokoje w Domu św. Stanislawa oraz w Willi Pod Smrekami. Oba domy zlokalizowane są w górnej części Zakopanego zwanej Jaszczurówka, u podnóża góry Nosal. W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie ze szkółką narciarską Strama dla dzieci i młodzieży. Nasi goście szczególnie chwalą sobie lokalizacje naszych domów z uwagi na bliskość do szlaków turystycznych i dobrą komunikację z wszystkimi atrakcjami Zakopanego.

Zachęcamy do robienia rezerwacji na naszej stronie gdzie jako właściciel mogę oferować ceny bez procentu za service.

Rezerwacje pokoi u nas można też robić na stronie; Noclegi.pl, Booking.com, Airbnb.com lub po przez Google. Tam też można zobaczyć dziesiątki opini o naszych usługach. Jak nas szukasz to dużo innych OTA’s reklamuje się, ale jak klikniesz to okaże się że to jest handlowy tryk bo u nich nas nie ma. Zapraszamy

Dzionki w górach nocki u nas. Zapraszamy

Greg i Monika